cadle and ros arosun

لوازم مورد نیاز در ساخت کلیپ عروسی

لوازم مورد نیاز در ساخت کلیپ عروسی

 

برای ساخت کلیپ های عروسی و پخش آن در سالن و یا میکس و مونتاژ آن برای شما معمولا به یک سری وسایل نیاز است که اغلب میزبانان عکاسی و فیلمبرداری به شما میگویند.

 

یک عطر زیبا و مارکدار حتی خالی

روز مراسم حتما سعی کنید یک عطر خوش ظاهر و برند با خود بیاورید . حتی قرض بگیرید .

نیازی نیست عطر شما پر یا خلی باشد . گاهی در صحنه های اسو ( صحنه اهسته ) از اسپری شدن عطر فیلم میگیرند که باعث زیبایی و روح گرفتن فیلم میشود.

این کار هم برای عروس خانم ها و هم آقایون داماد لازم است.

 

 

ساعت بند چرم و سر آستینی

برای اقایون بهتر است از یک ساعت بند چرم استفاده کنند چرا که در کلیپ مردانه تر و سنگین تر است.

خانوم ها معمولا ساعت های نگین دار و فلزی و ظریف. البته بهتر است عروس خانم ها بجای ساعت یک دستبند شیک و پر زرق و برق بیاورد و به هیچ وجه از هر دو استفاده نشود. راز زیبایی در سادگیست!

 

حلقه ها و ست جواهر

حلقه ها مهمترین موردی هستند که روز مراسم لازم اند. فیلمبردار با یک لنز ماکرو ان ها شات های زیبا میگیرد . همچنین سرویس طلای عروس.

بعد از هرو در نهایت فیلمی گرفته میشود که حلقه خود را دست میکنند.

 

 

لوازم آرایشی بانوان

یکی از شات های فیلمبردار برای کلیپ گرفتن آرایش غیر واقعی از عروس خانم هاست. اینکه لوازم ارایش شما مارک باشد برای شما و از دید بینندگان کلیپتان خیلی مهم است اما اگر امکانش را ندارید نگران نباشد. فقط همیشه به فیلمبردار بگویید مارک سرویس ها و لوازم ارایش و ساعت را اگر مارک هستند بگیرند.

ست کردن مجموعه ها نیز خیلی کار را زیبا میکنند مثلا ساعت ها یا عطر ها . نه به این منظور که یکی باشند بلکه از یک برند و یک ست خانم و اقایان باشند. مونتاژ کار با کات ها متعدد ست بودن لوازمتان را در کلیپ توصیف میکند.

 

 

 

شمع وارمر

شاید عده ای استفاده از این نوع شمع ها را قدیمی و به اصطلاح خَز بدانند اما واقعیت این است . با اندکی سلیقه فیلمبردار و شاید نور کم زیباترین کلیپ با این شمع ها اماده میشوند . خرید این نوع شمع ها معمولا توسط استودیو انجام میشود و شما نیازی نیست ان ها را تهیه کنید اما گاهی استودیو ها از استفاده از ان ها بدلیل کثیف کاری اجتناب میکنند .

 

برگ گل

داشتن برگ  ها گل رز پر پر شده یکی از بهترین تزئینات میز اماده شدن عروس میباشد. میتوانید مجانی ان هارا از گل فروشی بگیرید. شمع های وارمر لابه لای این گل ها زیبایی را دو چندان میکنند.

 

 

 

عروسان آرزوی بهترین هارو براتون داره

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *