Fashion-299

راهنمای لباس خریدن برای مردها

لباس خریدن برای آقایان فوت و فن هایی دارد که اگر میخواهید برای آن ها لباس هدیه بخرید بهتر است این نکات را رعایت کنید…با عروسان همراه باشید:

شاید مردان به اندازه زنان علاقه مند به خرید لباس نباشند و ممکن است پر کردن گنجه لباس برای فصل آینده در لیست اولویت های مرد زندگی شما نباشد! در این چگونه با آگاهی از نحوه خرید لباس برای یک مرد، می توانید کمد لباس او را با لباس های هدیه پر کرده و برای فصل آینده به او کمک کنید.

راهنمای لباس خریدن برای مردها

راهنمای لباس خریدن برای مردها

لباس خریدن

لباس خریدن گوناگون

نکات لباس خریدن برای آقایان

مرد زندگی تان را پیش یک خیاط حرفه ای ببرید و ابعاد او را اندازه گیری کنید، بنابراین شما اندازه های دقیق او را خواهید داشت! کارتی که اندازه ها بر روی آن نوشته شده است را درون جیب خود بگذارید و به سمت فروشگاه های لباس مردانه مورد علاقه خودتان بروید. همچنین او را به یک فروشگاه کفش ببرید و اندازه کفشِ مناسبش را بیابید.

یک مجموعه از شلوارها، زیر شلواری ها و زیرپوش هایی که سازگار با سلیقه شخصی اوست بخرید. برش شلوارها، رنگ و طراحی لباس ها همگی از مواردی هستند که هنگام خرید لباس برای یک مرد باید به آنها توجه کنید. تا آنجایی که توانایی مالی شما در خرید به شما اجازه می دهد روی کیفیت بیشتر از کمیت سرمایه گذاری کنید.

ترکیبی از تی شرت ها ، پیراهن ها و کت ها را به مجموعه اضافه کنید. اگر مرد زندگی شما ورزشکار است تعدادی تی شرت ورزشی و گرمکن نیز انتخاب کنید. ترکیب مجموعه ای از رنگ ها در این انتخاب ها باعث می گردد او بتواند برای خود ظاهر جدیدی ایجاد کند.
ترکیبِ لوازمی از قبیل کراوات ها، کمربندها و کفش ها را در انتخاب هایتان در نظر بگیرید. اقلامی را خریداری کنید که او بتواند آن ها را به صورت روزانه با هم ترکیب کند و در لباس هایی که روزانه می پوشد استفاده کند. مطمئن شوید که مجموعه انتخاب های شما شامل ترکیبی از موارد رسمی و غیر رسمی برای موقعیت های حرفه ای و سایر موارد می باشد.

لباس های مخصوص بیرون از قبیل کت بارونی و کت عادی بخرید. همچنین اگر مرد زندگی شما یک حرفه ای می باشد می توانید یک کت ایمنی هم برای او بخرید! برای خرید این لباس ها بیشتر خرج کنید زیرا او این لباس ها را سال ها نگه خواهد داشت بنابراین این کار یک نوع سرمایه گذاری است! ترکیب رنگ ها را خنثی نگه دارید، شما باید سعی کنید تنوع رنگ را در انتخاب های خود رعایت کنید و بر یک رنگ خاص تاکید نداشته باشید. جوراب ها و زیرپوش ها و همچنین زیر پیراهنی ها از دیگر لباس هایی هستند که باید در جا لباسیِ او به صف شوند. کشف کنید که به دستکش های بوکسوری تمایل دارد یا دستکش های ظریف تر؟ همچنین بفهمید که دوست دارد جوراب هایش از چه موادی باشند؟ بدین ترتیب اطمینان خواهید یافت که این دستکش ها و جوراب به صورت منظم توسط او استفاده خواهند شد.

1. کت های دو دکمه بخرید. این نوع کت ها شما را لاغرتر نشان می دهد و پیراهن و کراوات تان هم بهتر به نظر می رسد.

2. نباید سایز کت و شلوارتان زیاد بزرگ باشد. سرشانه های کت تان باید جذب شانه هایتان باشد. نه بزرگتر از شانه هایتان. از خیاطتتان بخواهید که قد آستین کت تان تا مچ تان باشد نه اینکه تا شستتان. و از او بخواهید که شلوارتان زیاد گشاد و بلند نباشد که زیر پاشنه پایتان برود.

3. به نوک تخته کفشتان کمی چرم بزنید. این کار باعث می شود عمر کفش تان زیاد شود.

4. جارختی های چوبی، کمد لباسهایتان را منظم و مرتب نشان می دهند. درصورتی که جارختی های فلزی زیاد مناسب نیستند.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *