Handsome man

راه های جذاب شدن داماد

اگر میخواهید در مراسم عروسی تان یک داماد جذاب و خوشتیپ باشید این 7 نکته مهم را رعایت کنید…با عروسان همراه باشید:

اگرچه ممکن است خصوصیات اخلاقی و ویژگی های شخصیتی آقای داماد، قلب عروس خانم را تسخیر کرده باشد اما این دلیل نمی شود که به عنوان شاداماد به ظاهر خود بی توجه باشید. اگر نمی دانید برای این که یک داماد خوش تیپ شوید باید از کجا شروع کنید، بهتر است این 7 نکته را به خاطر بسپارید.داماد جذاب

داماد جذاب گوناگون

چگونه داماد جذابی باشیم؟

اگر هیکل تان باریک و بلند است خیلی خوشبخت اید و هر مدل کت و شلواری به شما می آید. اگر می خواهید پرتر نشان دهید بهتر است کت هایی که در دوطرف دکمه دارند بپوشید تا هیکل شما را پهن تر نشان دهد.

1 – از بستن کمربند پرهیز کنید

به یک خیاط خوب مراجعه کرده و از او بخواهید تا شلوار را کاملا متناسب با بدنتان بدوزد تا استفادهاز کمربند برایتان ضروری نباشد.برای دست یافتن ظاهری بهتر، از او درخواست کنید تا برای شلوار جای کمربند در نظر نگیرد.

2 – بستن پاپیون را یاد بگیرید

اگر قصد دارید پاپیون ببندید، خودتان بستن آن را یاد بگیرید.پوشیدن پاپیون های آماده همانند پوشیدن کراوات های آماده غیرقابل قبول است.

3 – بهترین ظاهر را انتخاب کنید

روز عروسی شما روزی نیست که بخواهید مدل جدید مویی را امتحان کنید و یا عجیب و غریب به نظر برسید.عروس شما می خواهد با کسی ازدواج کند که روزی عاشقش شده است.سعی کنید شبیه خودتان باشید و حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

راه های جذاب شدن داماد

راه های جذاب شدن داماد

4 – اولویت بودجه کفش ها را به آخر نیندازید

از روی مدل کفش می توان به بسیاری از خصوصیات فردی افراد پی برد.یک جفت کفش با کیفیت می تواند تاثیر بسزایی در ارائه شخصیت شما داشته باشد.سعی کنید برای کفش ها بودجه بیشتری در نظر بگیرید.

5 – گزینه های خود را بشناسید برای لباس داماد

بسیاری از عروسش های در طول مراسم عروسی از 2 لباس استفاده می کنند.داماد هم چنین گزینه هایی دارد، می توانید برای مراسم خود از دو لباس با دو ظاهر متفاوت استفاده کنید.

6 – هماهنگ کردن رنگ های لباس داماد

پیش از آنکه بخواهید جلیقه خود را با ساقدوش هایتان ست کنید، در نظر داشته باشید که می توانید از المان هایی که نمای بیشتری دارند استفاده کنید.به طور مثال می توانید از گل داخل جیب، پین روی کت، دکمه سردست و یا یک دستمال جیبی طرحدار استفاده کنید.

7 – سرتر از عروس بودن

عروس، ستاره روز عروسی است.داماد هم باید به هر نحوی که می تواند کامل و شیک پوش باشد، اجازه ندهید پوشش شما عروس رابه جاشیه ببرد.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *